OFERUJEMY PAŃSTWU:

HiRef

HiRef jest włoskim producentem urządzeń klimatyzacji precyzyjnej.
Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na nowoczesne urządzenia, spełniające wysokie wymagania techniczne stawiane klimatyzacji w różnych zadaniach technologicznych, takich jak:

  • Serwerownie
  • Centra przetwarzania danych
  • Centrale telekomunikacyjne
  • Sterownie

Proponujemy systemy wyposażone w precyzyjne sterowanie, rejestrację, wizualizację oraz archiwizację parametrów pracy, z możliwością zdalnego dostępu poprzez sieć LAN/Internet lub komunikacją z systemem BMS za pomocą protokołu Modbus.

Dostarczamy urządzenia klimatyzacji oraz klimatyzacji precyzyjnej do w budynków publicznych, przemysłowych i prywatnych, takich jak:
? szpitale (w tym sale operacyjne),
? elektrownie, elektrociepłownie, rozdzielnice,
? pomieszczenia biurowe, magazyny,
? serwerownie, banki danych, UPS-y,
? drukarnie, szklarnie, pieczarkarnie,
? hangary, hale, baseny, pomieszczenia produkcji,
? pomieszczenia w których jest specjalistyczny sprzęt, który wymaga precyzyjnej kontroli wilgotności ? przez nawilżanie, osuszanie.

nrg

Rozwiązanie doskonale sie sprawia wszędzie tam gdzie występuję zmienność zysków ciepła. Technologia inwerterowa umożliwia płynną zmianę wydajności chłodniczej w zależności od zapotrzebowania. Urządzenie bardzo dobrze zachowuje się podczas pracy przy częściowym obciążeniu.

Zakres wydajności 4 do 53 kW.

Więcej…

HiRef TREF ? Szafy klimatyzacji precyzyjnej z bezpośrednim odparowaniem lub z chłodnicą wodną, wentylatorami typu EC Plug Fan.

Szafy klimatyzacjyjne serii Hiref TREF przeznaczone specjalnie dla utrzymania optymalnych parametrów mikroklimatu w pomieszczeniach z dużymi zyskami ciepła. Najczęściej są to laboratoria komputerowe, kafejki internetowe, gdzie wysoka niezawodność jest niezbedna do wykonania określonego działania.
Standardowa konfiguracja ustawień serii TREF zawiera innowacyjne systemem oszczędzania energii.

Seria TREF została stworzona w oparciu o najnowsze technologie i styl, który jest cechą wszystkich produktów HiRef SpA.
Wąskie korytarze nie są problemem dla serii TREF, gdyż ich głębokość wynosi tylko 795 mm.

Wydajność od 22 do 122 kW dla chłodnicy z bezpośrednim odparowaniem
od 28 do 236 kW dla układów z chłodnicą wodną.

Więcej…

HiRef JREFR ? Szafy klimatyzacji precyzyjnej z wymiennikiem z bezpośrednim odparowaniem lub z chłodnicą wodną z wentylatorami typu EC Plug Fan.

HiRef JREFR ? Szafy klimatyzacji precyzyjnej z wymiennikiem z bezpośrednim odparowaniem lub z chłodnicą wodną z wentylatorami typu EC Plug Fan.Szafy klimatyzacyjne Hiref serii JREFR mają właściwości podobne do serii JREF.
Zaprojektowane w celu dokładnego utrzymania wymaganych parametrów temperatury i mikroklimatu w telekomunikacji, pomieszczeniach serwerów i w innych technologiach z dużymi zyskami ciepła i koniecznością pracy przez całą dobę.
Seria JREFR wyposażony została w wentylator promieniowy z łopatkami wygiętymi do tyłu i silnikiem EC.

Model wersji JREFR Głębokość = 600mm.

AESP = 400Pa.

Zakres wydajności od 6 do 23 kW

Więcej…

HiRef JREF ? Szafy klimatyzacji precyzyjnej z bezpośrednim odparowaniem lub z chłodnicą wodną.

Ergonomiczna konstrukcja zapewnia łatwy dostęp do urządzenia za pomocą panelu przednim: drzwi otwierają się, a jeśli to konieczne, łatwo usunąć, ze względu na uniwersalne elementy złączne. Tak więc, konserwacyjne mogą być wykonywane nawet w wąskich korytarzach. Wszystkie modele DX kompresji z jednego projektu.Szafy klimatyzacjyjne serii Hiref JREF przeznaczone do precyzyjnego utrzymania zadanych parametrów temperatury i wilgotności w środowiskach przemysłowych z dużymi zyskami ciepła i stałym trybem pracy (na przykład w telekomunikacji i serwerowniach). Klimatyzatory JREF łączą w sobie zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz nowoczesny design.

Głębokość modeli wersji "C" - 449mm, wersji "R" - 600mm.

Zakres wydajności od 6 do 23 kW.

Ergonomiczna konstrukcja zapewnia łatwy dostęp do urządzenia za pomocą drzwi na panelu przednim. Tak więc, prace konserwacyjne mogą być wykonywane nawet w wąskich korytarzach.

Więcej…

Więcej artykułów…

Galklima Sp. z o.o. ul. Zbąszyńska 4, 91-342 Łódź tel.: +4842 613 55 85, fax.:+4842 613 55 80, e-mail.: biuro@galklima.com.pl
NIP:947-19-64-021, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS nr 0000334105