Wentylatorowe chłodnice cieczy

Wentylatorowe Chłodnice Cieczy (Drycoolery)

Thermokey Power Line – Wentylatorowe chłodnice cieczy

Thermokey Power LineWydajność chłodnicza: od 8,5 do 1120 kW

Modułowa konstrukcja 1-16 wentylatorów w 4 średnicach
8 poziomów głośności
Bogate wyposażenie dodatkowe

Rodzina chłodnic glikolu serii POWER-LINE, charakteryzującą się zróżnicowaną geometrią bloków lamelowych (w zależności od typu), zastosowaniem nowoczesnych materiałów i atrakcyjnym wyglądem. Rodzina POWER-LINE jest efektem wieloletniego doświadczenia nabytego w zaspakajaniu potrzeb branży klimatyzacyjnej. Czynnikiem wyróżniającym to rozwiązanie spośród innych, dostępnych na rynku jest zastosowanie specjalnego kształtu lameli oraz nowoczesnej wężownicy. W połączeniu z rodzajem wykorzystywanych wentylatorów pozwala to na osiągnięcie najwyższych parametrów użytkowych:

Więcej…

Thermokey Power J – Wentylatorowe chłodnice cieczy

Thermokey Power J – Wentylatorowe chłodnice cieczy

Wydajność chłodnicza: od 76 do 1585 kW

Modułowa konstrukcja
2-16 wentylatorów
8 poziomów głośności
Bogate wyposażenie dodatkowe

Rodzina chłodnic glikolu serii POWER-J, charakteryzuje się zróżnicowaną geometrią bloków lamelowych (w zależności od typu), zastosowaniem nowoczesnych materiałów i atrakcyjnym wyglądem. Rodzina POWER-J jest efektem wieloletniego doświadczenia nabytego w zaspakajaniu potrzeb branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Czynnikiem wyróżniającym to rozwiązanie spośród innych, dostępnych na rynku jest zastosowanie specjalnego kształtu lameli oraz nowoczesnej wężownicy. W połączeniu z rodzajem wykorzystywanych wentylatorów pozwala to na osiągnięcie najwyższych parametrów użytkowych:

Więcej…

Galklima Sp. z o.o. ul. Zbąszyńska 4, 91-342 Łódź tel.: +4842 613 55 85, fax.:+4842 613 55 80, e-mail.: biuro@galklima.com.pl
NIP:947-19-64-021, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział KRS nr 0000334105